Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica jau otro reizi izsludina sadarbības fondu kolēģiem – brīvžurnālistiem vai štata žurnālistiem nacionālās nozīmes medijos, kuriem ir lieliska pētniecības ideja, bet nav laika, naudas vai prasmju to realizēt. Gribam, lai lielāks žurnālistu loks tiek pie šīs iespējas.

Pieteikumus ar savu superideju latviski, krieviski vai angliski iesniedziet līdz 17.decembrim epastā rebaltica@rebaltica.com (pilns nolikums, kas tajos rakstāms, atrodams šeit). Žūrija pie veiksmīgajiem pieteikumiem atgriezīsies līdz 2020.gada 10.janvārim, darbus būs jāpublicē līdz 30.maijam. Pieteikumiem jāpievieno redaktora parakstīta vēstule, ka medijs ir gatavs jūsu darbu publicēt.

Granta apjoms projektam no 500 līdz 5000 USD. Finansējuma avots ir ASV valdība, fonda ideja mūsu. Šāda sadarbības programma mums būs katrā Baltijas valstī. Nāciet un mēģiniet kopā ar mums!

Pirmajā Re:Baltica mazo grantu programmas kārtā tikai atbalstīti šādi projekti:

  1. IR: “Kas ir “čekas maisos?”;
  2. LETA sērija: “FB grupas politiķu rokās”;
  3. Delfi: “Paliatīvā aprūpe Latvijā”;
  4. Delfi “Трудности перевода”;
  5. LTV7: “Latvijas novadu depopulācija”;
  6. Re:Baltica, Postimees, Verslo Žinios: “Ķīnas ietekme”.

NEATKARĪGAI ŽURNĀLISTIKAI VAJAG NEATKARĪGU FINANSĒJUMU
Ja Jums patīk Re:Baltica darbs, atbalstiet mūs!
Konts: LV38RIKO0001060112712

Tagad ziedo arī ar Mobilly! Lai to izdarītu, lietotnes ziedojumu sadaļā atrodiet mūsu zīmolu un sekojiet tālākajām norādēm.