Atbalsti mūs

NEATKARĪGAI ŽURNĀLISTIKAI VAJAG NEATKARĪGU FINANSĒJUMU

Laba pētnieciskā žurnālistika nav hobijs. Tā ir profesija: bieži vientuļš, dažreiz drosmīgs, nopietns pilnas slodzes darbs, kas prasa gan laiku, gan naudu, ar ko šo laiku finansēt. Tā ir dārga, tāpēc pētniecība ir pirmais, no kā mediji krīzē atsakās. Bet bez tās nav iespējams saprast valstī notiekošo un prasīt atbildību.

Mēs to darām kā bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija, atdodot sava darba rezultātus brīvai publicēšanai.

Mēs izvēlamies, ko pētīsim, jo uzskatām to par svarīgu Latvijas sabiedrībai, nevis to vēlas īpašnieki, reklāmdevēji vai donori. Tāpēc mēs varam pētīt nevienlīdzību, naudas atmazgāšanu un korupciju.

Mēs neshēmojam un maksājam visus nodokļus. Mēs rakstām grantu pieteikumus un nopelnām pašas, pasniedzot augstskolās, vadot pasākumus vai rakstot filmu scenārijus. Bet tas mums atņem laiku žurnālistikai.

Tāpēc mums ir svarīgs Jūsu atbalsts – ziedojiet un kļūstiet par daļu no Re:Baltica kopienas!

Rekvizīti:
Baltijas Pētnieciskās Žurnālistikas Centrs Re:Baltica
Adrese: Strēlnieku iela 4a, Rīga, LV-1010
Luminor, Skanstes iela 12, Riga, LV-1013
Konts: LV38RIKO0001060112712
Reģistrācijas numurs: 40008181867
SWIFT kods – RIKOLV2X

Ziedot ar Mobilly iespējams arī noskenējot šo QR kodu.

Tagad ziedo arī ar Mobilly! Lai veiktu ziedojumu, aplikācijas ziedojumu sadaļā atrodiet mūsu logo un sekojiet tālākām norādēm.

Lūdzu norādiet savu kontaktadresi vai telefonu, lai varam pateikt paldies, vai sazināties, ja radīsies tāda nepieciešamība. Ja ziedojums mums liksies aizdomīgs, piemēram, naudu būs pārskaitījusi nezināma firma ar adresi ārzonu valstīs – naudu skaitīsim atpakaļ.

Paldies liels un uz sadzirdēšanos!